SYMPOZJUM „KARIERA FARMACEUTY”
juwenalia

POLA NADZIEI

Zbliżają się Pola Nadziei…
W związku z tym zbieramy siły, rzesze wolontariuszy i tysiące żonkili. Wszystko to, by wspomóc Pacjentów Hospicjum.
W 2006 roku opracowany został plan współpracy ze szkołami. W ramach Pól Nadziei, najbardziej wiosennej z wiosennych akcji charytatywnych pragniemy, by:
- uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym „Wystrój świat na wiosnę” – konkurs na nieograniczone formą i techniką stroiki wielkanocne. Prace można dostarczać do 7 kwietnia na adres Fundacji Hospicyjnej ( dokładny regulamin znajduje się…)
- chcielibyśmy również, by w każdej szkole od 10 kwietnia do 10 maja odbyły się prelekcje, apele na temat Pól Nadziei, w których naturalnie pomożemy jako Fundacja Hospicyjna i Centrum Wolontariatu udostępniając niezbędne materiały oraz proponując spotkania z młodzieżą
- kolejnym pomysłem są latawce, które przygotowane przez Uczniów wzniosłą się w powietrze i obwieszczą Gdańszczanom o rozpoczęciu się Pół Nadziei ( pokaz latawców odbędzie się na plaży w Gdańsku)
- oczywiście głównym, najważniejszym dniem będzie 23 kwietnia, kiedy to zażółci się świat i na ulice wyjdą setki, tysiące Wolontariuszy z żonkilami, kwiatami nadziei. Dzień ten będzie sprawdzianem dla naszych serc, ale i nóg. Dlatego potrzebujemy właśnie Waszej pomocy!
Mamy nadzieję, iż przez zabawę połączoną z edukacją dotrzemy do jak największej liczby osób, a młodzi Przyjaciele Wolontariusze zapamiętają Hospicjum, jako miejsce dobra.
I rozgrywki o puchar prezesa i beczkę piwa

Zapraszamy zespoły 8-osobowe (min. 2 kobiety!)

Dyscypliny:
- piłka nożna
- koszykówka
- siatkówka
- pływanie
- dwa ognie

Termin: kwiecień / maj 2006
Zgłoszenia: azsamg@o2.pl (do 14.04)