Andrzejki 2006
Zdjęcia z imprezy!!!

Uczelniany Samorząd Studencki AMG oraz Klub studencki Medyk mają przyjemność zaprosić wszystkich studentów na coroczną zabawę "Andrzejkową".Specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy wróżby, konkursy oraz inne atrakcje. Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie tam coś dla siebie.
Kiedy: 30.11.2006r
Godz: 21.00
Wstęp: na legitymację studencką-FREE
Otrzęsiny 2006!
Impreza Integracyjna

W dniu 21 października odbyła się impreza integracyjna dla pierwszaków Akademii Medycznej w Gdańsku.

Relację w postaci zdjęć możecie już zobaczyć na naszej stronie.

Klik!!!
USS

Wraz z nowym rokiem akademickim witamy pierwszaków w naszym gronie. Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy w Uczelnianym Samorządzie Studenckim, który mieści się naprzeciwko ksero. Masz jakieś ukryte zdolności, bujną wyobrażnię, niesamowite pomysły na urozmaicenie szarych i ponurych dni spędzonych na uczelnii? Jeśli umiesz doskonale pisać i rozbawiać czytelników będziesz mógł także wykazać się przy redagowaniu gazetki studenckiej.
Wstąp do nas!!!
Centrum Twojego Zdrowia