SYMPOZJUM „KARIERA FARMACEUTY”

AKADEMIA FARMACEUTY & US PHARMACIA

GDZIE?

SALA WYKŁADOWA MEDYCYNY SąDOWEJ, ul. DĘBOWA 23
( budynek za akademikiem DS.1)

KIEDY?

13 maja 2006 (sobota)
START: 12:30

JEDEN ZAWÓD…WIELE PERSPEKTYW…

PRZYJDąąą
SPRAWDąąą!!!

ORGANIZATOR: MŁODA FARMACJA WE WSPÓŁPRACY Z USS
PATRONAT: Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne
SZCZEGÓŁY W Extranecie w zakładce Organizacje/Młoda Farmacja/ Aktualności

PLAN RAMOWY SYMPOZJUM „ KARIERA FARMACEUTY”- Studia… i co dalej???

DATA: 13.05.2006

MIEJSCE: Sala Wykładowa Medycyny Sądowej
ul. Dębowa 23
80- 204 Gdańsk

Akademia Farmaceuty
Akademia Farmaceuty to partnerski program US Pharmacia dla nowoczesnego farmaceuty doskonalący jego umiejętności kontaktu z pacjentem. Akademia ta przeprowadziła wiele szkoleń i warsztatów także dla studentów innych Akademii Medycznych w Polsce. Warto się przyjrzeć działalności i ocenić samemu!
Temat: „Marketing i zarządzanie”- praktyczne narzędzia nowoczesnego farmaceuty

Zakres:
Skuteczne metody obsługi pacjenta
Merchandising
Metody promocji apteki
Przedstawi: p. Jolanta Borowa

FILOFARM:
Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy "Filofarm" to firma z ponad 50- letnią tradycją. Działalność gospodarczą rozpoczęto od produkcji wód mineralnych, syropów wykrztuśnych, siarki strąconej, laktozy, witaminy C w tabletkach i innych.
Obecnie Filofarm wytwarza 16 pozycji leków w formie tabletek, drażetek, kropli i granulatów oraz wodę utlenioną w tabletkach jak również kilka gatunków kremów kosmetycznych. W bieżącym roku uruchomiono produkcję nowego leku pod nazwą NICERGOLIN.

mgr farm. Grzegorz Barca- Specjalista ds. Rejestracji przedstawi jak wygląda dzień jego pracy, jak wygląda rekrutacja, jakie cechy są pożądane u przyszłego farmaceuty na jego stanowisku, a także krótko opisze firmę.

CRDE:
Firma CRDE powstała w 2002 roku jako CRO działające w obszarze Europy Środkowej i Wschodniej, którego siedziba główna znajduje się w Warszawie. Założyciele to osoby z wieloletnim doświadczeniem w badaniach klinicznych nabytym w największych koncernach farmaceutycznych i CRO… Przedstawiciele firmy zainteresują nas pracą nad badaniami klinicznymi, przeprowadzana rekrutacja na to stanowisko oraz dadzą wskazówki dotyczące szukania pracy.

p. Beata Drobniak
Temat: „Badania kliniczne”
„ Badania biorównoważności”

POLPHARMA:

POLPHARMA jest obecnie największym w Polsce producentem leków generycznych oraz substancji farmaceutycznych. Produkuje szeroką gamę leków wydawanych na receptę i stosowanych w lecznictwie zamkniętym. Specjalnością firmy są preparaty stosowane w kardiologii, gastroenterologii i neurologii. Znaczącą część portfolio POLPHARMY stanowią również leki dostępne bez recepty (OTC).

mgr farm. Mazgalski

Temat: „Początki pracy w firmie. Rozwój naukowy w firmie”

PGF:
Polska Grupa Farmaceutyczna jest największym krajowym dostawcą usług w sektorze farmaceutycznym. Koncentrując swą działalność na dostawach leków i produktów leczniczych do aptek oraz szpitali, PGF jest również organizatorem programu partnerskiego "Dbam o Zdrowie".

mgr farm. Bożentyna Skoczowska- Semenowicz

Zakres: Programy dla studentów i absolwentów- ścieżka kariery w firmie.
Wprowadzenie w struktury PGF.
Pracuj już na studiach w branży farmaceutycznej!
Promocja wykształcenia farmaceutycznego.

STOISKA PRZED SALą WYKŁADOWą:
Servier
US Pharmacia