PharmaZone
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Piknik na Zdrowie 2009
52 stoiska, 5000 gości, setki zaangażowanych studentów i pracowników GUMed, dziesiątki badań, w czasie których Gdańszczanie mogli zbadać stan swojego zdrowia – oto najkrótszy bilans sobotniego Pikniku na Zdrowie.

W ramach realizacji misji edukacji medycznej i zdrowotnej społeczeństwa dawna Akademia Medyczna w Gdańsku, dziś już Gdański Uniwersytet Medyczny, od 4 lat organizuje Piknik na Zdrowie – akcję, dzięki której Gdańszczanie mogą sprawdzić poziom glukozy we krwi, cholesterolu, wykonać USG tarczycy czy zbadać stan uzębienia. Organizatorzy dbają też o najmłodszych – dla tych co roku organizowane są edukacyjne konkursy i zabawy z nagrodami. Tak było i w tym roku. Rozstrzygnięto to też konkurs fotograficzny ‘’Życie w GUMed’’ – zwycięzcą został Szymon Różeński. Dziewczęta z róźnych sekcji AZS-u zaprezentowały też bardzo ciekawe programy artystyczne, promując jednocześnie zdrowy tryb życia.

Dzięki ogromnemu wysiłkowi organizatorów: pracowników katedr, członków kół naukowych, Uczelnianego Samorządu Studenckiego i studentów, po raz kolejny udało się zorganizować imprezę dla ludzi w każdym wieku, na której wszyscy mogli znaleźć coś interesującego. Pewnie dlatego niezadowoleni byli naprawdę nieliczni, a niemal wszyscy opuszczali Piknik z uśmiechami na twarzach.

Dla PharmaZone, z pikniku na zdrowie

wp
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1,326
· Najnowszy użytkownik: anarfBibianof