konkurs prac magisterskich

Spośród ośmiu prac jury wybierze dwie najlepsze, które wezmą udział w Konkursie Ogólnopolskim. Dodatkowo, po raz pierwszy w tym roku zgromadzeni widzowie wybiorą Nagrodę Publiczności na drodze głosowania na specjalnych kartach. Uczestnicy mają 10 minut na prezentację swojej pracy i 5 minut na dyskusję z publicznością.

Każdy z uczestników otrzyma również nagrodę niespodziankę.

Przyjdź i zagłosuj na najlepszą pracę!
Dodaj otuchy starszym kolegom!

ZAPRASZAMY!

Uczestnicy Konkursu:

1. Balewski Łukasz
„Synteza pochodnych pirazynoamidrazonów”
Praca wykonana pod kierunkiem: prof. dr hab. Henryk Foks

2. Brożewicz Kamil
„Synteza pochodnych 2-merkaptopirydyny”
Praca wykonana po kierunkiem: prof. dr hab. Henryk Foks

3. Dąbrowska Magdalena
“Ocena zawartości folianów i tiaminy w wybranych produktach fortyfikowanych oraz badanie częstości spożycia produktów bogatych w te witaminy przez młodzież akademicką”
Praca wykonana po kierunkiem: prof. dr hab. Piotr Szefer

4. Esden-Tempska Anna