Chór AMG

Droga Studentko! Drogi Studencie!

Pragnę zaprosić Cię do Chóru Akademii Medycznej im. Tadeusza Tylewskiego w Gdańsku. Jest to jeden z najstarszych i najbardziej utytułowanych chórów akademickich w Polsce. Przez 60 lat istnienia chóru należało do niego wielu znakomitych dziś lekarzy, farmaceutów i innych przedstawicieli zawodów medycznych. Teraz Chór Akademii Medycznej kieruje swoje zaproszenie również do Ciebie. W ogromie nauki i pracy, jakich wymagają od Ciebie te studia, warto znaleźć chwilę i poświęcić ją na wspaniałą przygodę. Chór to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu.

ąwiczymy dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i czwartki, od 18.30 na Wydziale Farmacji. Ale chór to nie tylko próby. We wrześniu tego roku byliśmy na dwutygodniowym tournee po Niemczech i Włoszech. Oprócz koncertowania, udało nam się zwiedzić wiele ciekawych miejsc oraz dowiedzieć się więcej o sobie podczas wspólnych wieczorów. Przed nami jednak jeszcze ciekawszy wyjazd. W 2006 roku planujemy wyjazd na olimpiadę chóralną w Chinach. Możesz jechać razem z nami! Jeśli poświęcisz swój czas
i przyłączysz się do nas, Twój wyjazd jest jak najbardziej realny.
Zapraszam Cię na naszą próbę. Przyjdź, zobacz i przyłącz się do nas.

Do zobaczenia

Dyrygent Chóru Jerzy Szarafiński