Pokazy doświadczeń chemicznych!

Wznowiony został cykl otwartych spotkań - pokazów atrakcyjnych, mało znanych doświadczeń chemicznych (III cz.)

Zajęcia adresowane są do osób interesujących się chemią: uczniów, nauczycieli chemii, studentów.

Pokazy odbywają się co 2 tygodnie, w piątki o godzinie 17.00 w sali 112 na Wydziale Chemii UG (Wrzeszcz, ul. Sobieskiego 18).

DOJAZD AUTOBUSEM 115 z WRZESZCZA (DW. PKP) lub z GDAŃSKA
CZAS POKAZU: ok. 2 GODZINY

2.12.2005 WŁAŚCIWOŚCI SUBSTANCJI W NISKICH TEMPERATURACH

ciekły azot