MUSH UP 4

URBANentertainmentGROUP Oraz NIGGT LIFEE

Mają przyjemność zaprosić Was Po raz czwarty, na legendarne wydarzenie organizowane w 3miescie

LEGEDA POWRACA !!!
MUSH UP 4

13.03.2010 SOBOTA MEDYK KLUB , DĘBOWA 7

Start - 21:00
Wstęp – 10 pln
Studenci – 5 pln
Studenci GUM- free
Po 23:00 - SELEKCJA

Nadciąga to na co wszyscy długo czekaliśmy !!!
Wieczór w którym poczujemy się jakbyśmy zmienili kontynent
Po mimo kalendarzowej zimy i nocnej pory, będziemy szukać „cienia” !!!
Bo w ten wieczór rozpalimy was najlepsza muzą !!
A wszystko będzie się Toczyć
W rytmach
DANCEHALL/HIP-HOP/R&B/SOUL/RAGGAETON/BHANGRA

Oprawę muzyczna zapewnia nam najlepsi Dj`s
Którzy na swoim koncie maja nie jedna ciekawa imprezę nie tylko w 3miecie
Ale także na arenie polskiej i zagranicznej !!!!

DJ CHILL –

Niepowtarzalny styl i charakterystyczne brzmienie sprawiają, że Dj Chill jest jednym z najbardziej oryginalnych dj'i w Polsce. Charakterystyczne dla niego są takie rytmy jak: crunk i dancehall, choć jego korzenie sięgają hip-hop'u, r'n'b,funky itp.Jego wszechstronny i twórczy styl grania sprawia, ze każda impreza z jego udziałem, staje się wyjątkowa i niepowtarzalnaDj Chill został również doceniony na scenie międzynarodowej- na stałe współpracuje z agencją bootyboogie ent. Jego imprezowe sety, to dawka intensywnej i dobrej muzyki, co pozwala mu na dostosowanie się do każdej publiki!! Dlatego też możemy usłyszeć go na terenie całej Polski (Sopot, Kraków, Warszawa, Elblag, Poznań,Białystok,Toruń, Lublin,Bydgoszcz).Supportował większość polskich grup hip hop’owych. Zajmuje się oprawą muzyczną wielu event'ów ( m.in. Heineken Opener Festiwal 2008 ,Warm Up Party- Heineken, Marlboro Sound Race) oraz koncertów trójmiejskiej formacji DOD(wytwórni muzycznej)której jest członkiem.Na co dzień rezyduje w Paradox Club-Sopot ( Friday Nite) The Fresh (Warszawa) BC Elbląg ( Black Beat Party).

Dj Define –

Utrzymuje się w czołówce dj’i grających hip-hopowe imprezy w Trójmieście.
Jego nieprawdopodobna zdolność do mixowania numerów i kilkuletnie doświadczenie w graniu imprez powodują natychmiastowe przyciągnięcie ludzi na parkiet,
uznanie wśród stałych bywalców oraz niezapomniane wrażenia dla ucha.
Poprzez swoja kreatywność i szeroką wiedze na temat muzyki jego sety na każdej imprezie są unikalne i nigdy się nie powtarzają.
Style muzyczne, które aplikuje za pomocą winyli, to przede wszystkim hip-hop, rnb, dirty south i funk. Impulsywny dobór kawałków stwarza wybuchową miksturę wyciskającą siódme poty z imprezowiczów.

W roku 2009 dołączył do ekipy NIGGHT LIFEE style oraz URBANentertainmentGROUP.
Różnorodność klubów i miejsc, w których grał sprawia ze potrafi dopasować muzykę do okoliczności i sprawiać by wszyscy dobrze się bawili.

Wydarzenie którego nie możesz ominąć !!!!