Rynek usług medycznych - perspektywy, profesjonalizm, rozwój

Szanowni Państwo,

Kolegium Kształcenia Podyplomowego oraz Akademickie Biuro Karier zapraszają na pierwsze sympozjum szkoleniowe z cyklu: "Rynek usług medycznych - perspektywy, profesjonalizm, rozwój", które odbędzie się 17 grudnia br. (czwartek), w godz. 10.00-14.00 w auli Auditorium Primum w budynku Atheneum Gedanense Novum (d. Stara Anatomia, Al. Zwycięstwa 41/42 w Gdańsku). Udział w sympozjum jest bezpłatny i uprawnia do uzyskania 4 pkt. edukacyjnych.

• Medyczny rynek pracy podlega ciągłym zmianom, które będą bezpośrednio Państwa dotyczyć. Może to budzić niepokój. Jeżeli chcą Państwo poznać perspektywy tych przekształceń, to zapraszamy na wykład: "Uwarunkowania rozwoju medycznego rynku pracy w regionie pomorskim", który przedstawi dr Marcin Nowicki, kierownik Obszaru Badań Regionalnych Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową, (początek wykładu godz. 10.00).

• Zgodzą się Państwo, że często zdarzają się „trudni” pacjenci, z pewnością nie jest to komfortowa sytuacja. Na pewno chcieliby Państwo skutecznie do nich docierać. Jeżeli Państwu na tym naprawdę zależy, to zapraszamy na wykład: "Jak skutecznie dotrzeć do różnych typów pacjentów". Wykład wygłosi mgr Izabela Sysko-Chrząstowska, trener z firmy consultingowej Mercuri International, (początek wykładu godz. 12.00).

• W przerwie między wykładami (11.40-12.00) zapraszamy na poczęstunek.

Zaproszenie na sympozjum kierujemy do: absolwentów, studentów, doktorantów, lekarzy, farmaceutów, diagnostów laboratoryjnych, medycznego personelu wyższego oraz pielęgniarek, położnych i ratowników medycznych.

Rejestracja telefoniczna lub mailowa do dnia 15.12.2009
(liczba miejsc ograniczona)
Program sympozjum: www.kolegium.gumed.edu.pl
Kolegium Kształcenia Podyplomowego/