Andrzejki 2009
Wyjątkowy wieczór andrzejkowy w klubie Medyk!!!

Już 28.11.2009 każdy z Was będzie mógł zostać Świętym Mikołajem!!!

Tego dnia będziemy zbierać dobrowolne cegiełki, zabawki, przybory szkolne dla dzieciaków które święta spędzają w szpitalu oraz tych ze świetlic środowiskowych.

W organizacje akcji włączyły się:
Uczelniany Samorząd Studencki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
IFMSA Poland oddział Gdańsk
Samorząd Studencki Politechniki Gdańskiej

Dla hojnych darczyńców przewidziano niespodzianki!!!

Pamiętaj sobota 28.11.2009 godz. 21.00

Wstęp FREE!!!