Otrzęsiny 2009
Uczelniany Samorząd Studencki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego ma zaszczyt zaprosić Was na Otrzęsiny 2009!

Już 7. listopada br. (sobota) w klubie Medyk odbędą się jak co roku Otrzęsiny nowoprzyjętych do braci studenckiej. Tym razem wyjątkowe – pierwsze Otrzęsiny na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym!

Nie może tam Ciebie zabraknąć!

To najlepsza impreza w całym kalendarzu imprez medycznych Trójmiasta.

Zapraszamy Pierwszaków o godzinie 20.00- przewidzieliśmy sporo atrakcji.

Pozostali: wjazd od 21.00

Wstęp:

pierwszaki – free, studenci – 5zł, pozostali – 10zł

Pamiętaj, sobota- 7. listopada, Medyk będzie nasz!

Zapraszamy do galerii zdjęć z imprezy - Otrzęsiny 2009

Zdjęcia autorstwa Szymona Różeńskiego :)