Piknik na Zdrowie 2009
Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Pikniku na Zdrowie, który w tym roku odbędzie się 6 czerwca 2009 roku, w godzinach od 11:00 do 17:00 w Parku Zielonym, w sąsiedztwie Akademii i Szpitala.

Podobnie jak w ubiegłym roku przygotujemy bogatą ofertę programową, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Będziemy zachęcać naszych gości do badań profilaktycznych, aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania się. Rozmowom, specjalistycznym prezentacjom i badaniom towarzyszyć będą pokazy aerobiku, tańca, ratownictwa medycznego, konkursy i inne liczne atrakcje. Nie zabraknie też zdrowych przekąsek i napojów. Jak co roku będziemy częstować daniami z razowego makaronu i przekonywać do owocowych soków. Wzorem ubiegłych lat zorganizujemy aukcję studenckich dzieł sztuki. Dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na kliniki dziecięce Akademickiego Centrum Klinicznego. Tegoroczną nowością na Pikniku na Zdrowie będzie pokaz Tai Chi. Gościem Pikniku będzie natomiast Pomorskie Hospicjum dla Dzieci. Wraz z nimi do Parku Zielonego przybędzie Dr Clown i psy z dogoterapii.

Dodatkowe informacje na temat Pikniku na Zdrowie można uzyskać u Jolanty Świerczyńskiej, koordynatora Pikniku pod numerem telefonu (058) 349 11 63 lub pisząc na adres jswierczynska@amg.gda.pl

Zdjęcia można zobaczyć jak i w galerii Picasa(wyższa rozdzielczość) jak i w galerii na PharmaZone