Kobieta w walce z rakiem

Dnia 7-go marca o godzinie 10:00 w Ateneum Gedanense Novum odbędzie się konferencja pt. "Piękna i Bestia - Kobieta w walce z rakiem".

Będzie to seria krótkich wykładów, poprowadzonych przez specjalistów z dziedziny onkologii, ale przystępnym językiem, gdyż celem jest przede wszystkim dotarcie do osób, które na co dzień nie obcują z problematyką onkologiczną.

Przybliżone zostaną główne przyczyny chorób nowotworowych, najskuteczniejsze metody diagnostyczno-profilaktyczne oraz rehabilitacji. Ostatni wykład przeznaczony jest głównie dla kobiet, które już wygrały swoją walkę z rakiem albo, których bliscy się właśnie z nim zmagają.

Na koniec i w przerwach przewidywana ciepła kawa i herbata oraz poczęstunek!

Konferencja jest organizowana przez studentki z Kola Naukowego Bio-Med, działającego przy międzyuczelnianym wydziałem biotechnologii UG-AMG.

Zapraszamy wszystkie panie, dla których zdrowie nie jest kwestią drugorzędną!

Wstęp wolny!!!