PharmaZone
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Zobacz temat
PharmaZone :: Po godzinach :: Co?Gdzie?Kiedy?
 Drukuj temat
Bal V roku: 23 lutego 2008
caffeine
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 31-12-2007 12:13
Użytkownik

Postów: 469
Data rejestracji: 26.11.04

http://groniaki.b...
to jest lepsze od gronaSmile

na dziś koniec offtopów
to jak z tym balem?
Edytowane przez caffeine dnia 31-12-2007 12:17
 
M
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 31-12-2007 12:29
Awatar

Administrator

Postów: 162
Data rejestracji: 29.09.05

dziś będzie BAL ŻE HO HO Cool
 
agdybytak
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2008 19:47
Awatar

Użytkownik

Postów: 40
Data rejestracji: 15.11.07

Bardzo proszę osoby czytające informacje na pharmazonie o przekazanie wiadomości osobom, które nie czytają forum.
Właściwie nie mam innej możliwości przekazywania informacji, a wiem, że one nie docierają do wszystkich.
Z góry dziekujęSmile
 
agdybytak
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 02-01-2008 21:17
Awatar

Użytkownik

Postów: 40
Data rejestracji: 15.11.07

Smile
Jeśli chodzi o to w jakich pokojach będziemy spali (2 czy 3 osobowych) to będę ustalała to już po wpłaceniu zaliczki. Będę jechała do Sobieszewa po 15 stycznia i konkretnie do ilości osób dopasujemy ilość miejsc w pokojach. Jeśli Ktoś ma jakieś specjalne życzenia i zależy mu np. na pokoju 2 osobowym to proszę o informację do połowy stycznia. Oprócz nas w hotelu będą tez inni goście i nie będziemy mogli wybierać sobie dowolnie pokojów już po przyjeździe na miejsce. Będziemy to ustalać wcześniej.
Pojawiło się pytanie czy można nie płacić na nocleg i nie zostawać na noc.
Pytałam o to dzisiaj panią, która zajmuje się marketingiem w hotelu. Nie ma możliwości rozdzielania płatności. Bal jest traktowany jako całość. Posiłki (w tym śniadanko)+ nocleg. Niestety nie można tego rozdzielić.
Smile
 
zielony
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 03-01-2008 15:28
Awatar

Użytkownik

Postów: 67
Data rejestracji: 27.03.05

ja myślę, że dj musi być dobry i dla nas na sale. z definicji balu wynika za bez muzyki mamy coś innego ale nie bal.
oj i jeszcze jedno: na wydziale wisi kartka na której jest coś o 50zł zaliczki/głowe i wpłacaniu do starosty. czy szefowa autoryzuje takową informację??
....suche gacie na dnie morza....
 
mauy
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 03-01-2008 16:33
Użytkownik

Postów: 8
Data rejestracji: 13.07.05

zielony napisał/a:
ja myślę, że dj musi być dobry i dla nas na sale. z definicji balu wynika za bez muzyki mamy coś innego ale nie bal.

Dokładnie tak - DJ czy ktoś taki musi być dla nas również Grin
 
agdybytak
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 03-01-2008 17:39
Awatar

Użytkownik

Postów: 40
Data rejestracji: 15.11.07

HejSmile
Zaliczka to 100 złotych najpóźniej do 15 stycznia i pozostałe 50 złotych do końca stycznia.
Wiem, że 100 to trochę dużo jak na samą zaliczkę, ale przy takiej dużej ilości osób będzie mi się łatwiej rozliczać.
Dzięki za głosy odnośnie dj-a.
Koszt dj-a osobno na naszą salę bankietową to kilkaset złotych (pomiędzy 500 a 1000 złotychWink. Nie wiedzieli jeszcze dokładnie. Jest to liczone osobno. Jak już wszyscy chętni wpłacą zaliczkę i w hotelu powiedzą mi dokładnie ile to kosztuje to będziemy wiedzieli jaki jest koszt od jednej osoby.
Nawet licząc 1000 złotych za dj'-a nie powinno wyjść więcej niż 9 złotych od osoby.
Smile
 
wenkie
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 03-01-2008 18:44
Awatar

Administrator

Postów: 705
Data rejestracji: 13.11.05

caffeine napisał/a:
http://groniaki.b...
to jest lepsze od gronaSmile

na dziś koniec offtopów


dziś nowy offtop: Cool
http://fotkapeel....
Drug Queen
 
agdybytak
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 05-01-2008 23:18
Awatar

Użytkownik

Postów: 40
Data rejestracji: 15.11.07

W kwocie 69 złotych pozostania na drugi dzień w hotelu jest nocleg i śniadanko w poniedziałek rano...
 
agdybytak
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 06-01-2008 10:58
Awatar

Użytkownik

Postów: 40
Data rejestracji: 15.11.07

Ewentualna impreza na drugi dzień oczywiście już w klubie nocnym w hotelu... (jestem ciekawa czy w ogóle Ktoś zostanie na drugi dzień, do tej pory nie mam jeszcze żadnych sygnałów o tym)
Smile
 
agdybytak
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 06-01-2008 11:07
Awatar

Użytkownik

Postów: 40
Data rejestracji: 15.11.07

Proszę o wpłacanie pieniędzy na bal i przekazywanie informacji o tym swoim znajomym...pilne!!!
 
agdybytak
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 19-01-2008 12:51
Awatar

Użytkownik

Postów: 40
Data rejestracji: 15.11.07

HejSmile
W czwartek wpłaciłam zaliczkę :7 tysięcy
Resztę muszę wpłacić na koniec stycznia, dlatego proszę osoby które muszą jeszcze coś dopłacić o wpłaty (tak samo jak wcześniej: do Oli, Krzysia albo do mnie)
pozdrowienia
 
Łaciaty
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 21-01-2008 03:08
Administrator

Postów: 70
Data rejestracji: 30.11.04

Mialem okazje byc teraz w sobote na polowinkach lekarskiego
Powiem tak: Bylo swietnie!!!! Mam nadzieje ze i my zrobimy fajny klimat.... standard hotelu jest dobry, pokoje dwuosobowe wyposazone w tv, balkon, lazienke z prysznicem i toaleta, lozka bardzo wygodne, w hotelu znajduje sie kilka sal, z czego na dwoch byly stoliki a na trzeciej bylo miejsce do tanca.
 
agdybytak
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 30-01-2008 11:21
Awatar

Użytkownik

Postów: 40
Data rejestracji: 15.11.07

Informacja o wpłatach na bal.
Tak jak już wcześniej ustaliliśmy (właściwie to na forum było mało głosów na ten temat ale w rozmowach na żywo wszyscy byli za) będziemy mieli osobnego dj-a na naszą salę (takiego co to nas przywita, rozbawi i zasadniczo będzie wiedział co my za ludki i z jakiej okazji się spotykamy).
Koszt dj-a, jak już wcześniej pisałam, to 1000 złotych (teraz już wiem dokładnie, że właśnie tyle).
Dodatkowo należy dopłacić 12 złotych od jednej osoby.
Ponieważ być może ilość osób , które pójdą na bal do 23 lutego jeszcze się zwiększy ewentualne nadwyżki finansowe przeznaczymy na przygotowanie pewnych atrakcji w czasie balu 
W związku z opłata za dj-a poszczególne osoby musza dopłacić:
1. Jeżeli Ktoś zapłacił całość i idzie sam (150 złotych) musi dopłacić 12 złotych
2. Jeżeli Ktoś zapłacił całość i idzie z osobą towarzyszącą (300 złotych) musi dopłacić 24 złote
3. Jeżeli Ktoś zapłacił zaliczkę i idzie sam (100 złotych) musi dopłacić 62 złote
4. Jeżeli Ktoś zapłacił zaliczkę i idzie z osoba towarzyszącą (200 złotych) to musi dopłacić 124 złote)
To tak dla zupełnej jasności Grin
 
agdybytak
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 30-01-2008 11:25
Awatar

Użytkownik

Postów: 40
Data rejestracji: 15.11.07

Jeśli chodzi o noclegi do wszystkie osoby, które idą z osobami towarzyszącymi domyślnie umieścimy w pokojach 2 osobowych, a pozostałe osoby w indywidualnie dobranych konfiguracjachSmile
Niektórzy dali mi już znać jak chcą się podzielić. Innych (spośród tych, którzy idą sami) proszę o informację.
 
agdybytak
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 30-01-2008 11:29
Awatar

Użytkownik

Postów: 40
Data rejestracji: 15.11.07

5 lutego, po stosach, jedziemy do Hotelu dogadać szczegóły więc do tego czasu proszę o jakieś ewentualne uwagi, może o czymś zapomniałam albo coś w tym stylu...
Wtedy uzgodnimy dokładne godziny rozpoczęcia, zakończenia itd.
 
agdybytak
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 30-01-2008 11:35
Awatar

Użytkownik

Postów: 40
Data rejestracji: 15.11.07

Może jeszcze jedna, taka nieoficjalna informacja, w pewnej istotnej sprawie...Pfft
Na połowinkach lekarskiego, zorganizowanych w tym samym miejscu, różne trunki pochodzące z rozmaitych sklepów, sklepików nie musiały chować się wstydliwie pod stoły i udawać, że ich nie ma Smile
Mam więc nadzieję, że podejście hotelu do alkoholu wnoszonego z zewnątrz nie zmieni się w ciągu miesiąca i u nas będzie podobnie.
Ot i tyle na dzisiajSmile
 
klos
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 30-01-2008 14:15
Użytkownik

Postów: 23
Data rejestracji: 13.06.07

1000 zł za DJ ?

tyle to czasem nie bierze fotograf ślubny a nie jakiś łepek co puszcza muzykę z kompa :/
 
agdybytak
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 30-01-2008 16:46
Awatar

Użytkownik

Postów: 40
Data rejestracji: 15.11.07

Tutaj niestety nie mamy żadnej możliwości wyboru.
Nie wiem szczerze mówiąc ile bierze fotograf ślubny,a ile biorą inne "łepki", które puszczają muzykę z kompa, ale akurat w tym hotelu współpracują z jakimś konkretnym dj-em i możemy albo wziąć udział w imprezie w klubie nocnym albo jak już z pisałam wynająć tego dj-a.
Ot co Cool
Ponieważ ustaliliśmy, że chcemy własnego nie będę się już wykłócać o możliwość wynajęcia kogoś innego po to, żeby zapłacić po 2 złote mniej od osoby.
pzdr
 
agdybytak
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 08-02-2008 17:41
Awatar

Użytkownik

Postów: 40
Data rejestracji: 15.11.07

Pieniążków potrzebuje szybkoSmile
Osoby, które jeszcze nie zapłaciły całości za bal albo 12 złotych (od osoby) za dj-a proszę o wpłacanie do Oli do Starosty albo do mnie.
W przyszłym tygodniu muszę zapłacić całość a jeszcze brakuje ponad 2 tysięcy.
Będę na biofarmacji 13 lutego, więc wtedy można zapłacić albo ewentualnie zanieść Staroście do akademika.
SmileSmileSmileSmileSmile
 
Przeskocz do forum: